Právě je 23 čer 2018 09:06

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 TV do 10 000 kc 
Autor Zpráva
Nejukecanější
Nejukecanější

Příspěvek Re: TV do 10 000 kc
Kakarabana píše:
yxcvbnm píše:
A proto je lepší nedívat se na to lepší... Pak je člověk spokojený i za lepší peníze. :wink:

Ano, mas pravdu. Kdyz pak ale vytahnes hlavu z pisku, tak zjistis, ze suchy zachod uz se nepouziva a ze se da jist i neco jineho nez chleba s maslem, atd. atp. :-). Nevedet o necem lepsim rozhodne neni reseni imo. Na druhou stranu me zase znalost Maserati nenuti byt nasrany, ze jezdim napr. ve Skodovce...

Neříkám že je to řešení, jen to tak v praxi většinou funguje. Jenže tady jde o to, že ta TV má být do 10k. Ten člověk chce slyšet tip na dobrý výrobek, a ne kecy typu "za 10k je to shit". A já se snažím poukázat na to, že pro někoho ta TV za 10k nemusí být shit, protože je zvyklý na horší. Suché hajzly a chleba s máslem je tedy příklad trochu mimo. :) Teda samozřejmě pokud ten člověk není spokojený se suchýma hajzlama, což většina není. Naopak, většina je s TV do 10k spokojená.

Anisky píše:
Ano má subjektivní pravdu přízemního človíčka bez nadhledu. Objektivně je to snůška nesmyslů, které nikoho nikam neposunou

S objetivitou a subjektivitou to nemá nic společného. BTW docela jsem se zasmál pojmu "subjektivní pravda" :mrgreen:

20 zář 2011 14:24
COD 4 admin

Paklic ale mluvil o plazme prakticky v cilove cene (10 nebo 12k uz takovy rozdil neni), takze mi tvuj koment prisel opravdu vtipne ustreleny mimo a tento posledni post tupl :(.
Vicemene souhlasim s paklicem, jenom bych plazmu nebral k pc, staticky obraz tam opravdu umi zustat "chvili" :-). Jinak je to luxus.

Kdo nechce hledá důvody, kdo chce hledá způsoby

Obrázek

21 zář 2011 09:36
Kecálek
Kecálek

U nás nakonec padla volba na nejmenší Panasonic plazmu s 720p, co byla v nabídce - http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514000000000010JJ. Větší úhlopříčku jsme ani nezvažovali, na vzdálenost 4-5 metrů od TV je to akorát.
Problém s vypalováním jsem nezaznamenal - čas od času tam připojím ntb, World of Tanks hraju v okně, takže hlavní panel mám zobrazenej pořád. Může to běžet třeba 6 hodin v kuse a pohoda. Po spuštění např. seriálu ve 4:3 s černými okraji tam "ozvěna hlavního panelu" není, stejně tak nevídám, že by zůstalo vypálené záhlaví oken.

@yxcvbnm:
Vtipné, že se směješ pojmu, který normálně existuje... :-)

21 zář 2011 16:35
Nejukecanější
Nejukecanější

Ale já neřekl, že neexistuje :) Jen mi to slovní spojení přijde vtipné, nic víc.

21 zář 2011 19:01
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2