Právě je 17 lis 2018 04:30

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Srovnani konzole vs PC 
Autor Zpráva
Nejukecanější
Nejukecanější

Příspěvek Re: Srovnani konzole vs PC
no, já jusem ji viděl, i jsme na ni dokonce hrál. ten dotyčný měl flashnutý xbox 360 za 5 litrů. kdesi v servisu mu to prý flashli

26 pro 2008 14:51
Nejukecanější
Nejukecanější

kdyz je tupej... :lol:
zna tady nekdo slovo servis ? :twisted:
(pro me to slovov znamena dat si pc do servisu = neumet otevrit skrin)

26 pro 2008 14:53
Nejukecanější
Nejukecanější

Tady to slovo může zase znamenat = neumět flashnout Xbox ? :lol:

26 pro 2008 15:02
Nejukecanější
Nejukecanější

no jo ale v praxi vseobecne to znamena zbytecne vyhozeny penize za neznalost.
vsadim ze google by takovych navodu nasel aspon 5. a "zadarmo"

26 pro 2008 15:12
CS admin

za 5 táců flash? :shock: :lol:
To koupíš konzoli i s flashem :smich:
Karta stojí asi 350,- nebo nová mechanika cca 1500,-
Si stejně děláš prdel...

26 pro 2008 15:16
Nejukecanější
Nejukecanější

já si prdel nedělám to si asi dělal on, nebo je to úplnej idiot :smich:

26 pro 2008 15:23
Nejukecanější
Nejukecanější

Ovladač od Wii konečně i na PC. klik

29 pro 2008 14:43
Kecálek
Kecálek

Když pořád všichni mluvíte o GTA IV. Nikdy to na PC vyjít nemělo, Rockstar to podle svých slov neměl nikdy v plánu a udělali to jen proto, že jim denně chodily miliony dopisů, e-mailů a telefonátů od fanoušků, kteří PC verzi chtěli. Tak se je prostě snažili nějak odbýt. Dneska PC není pro nikoho dostatečný business co se týče her.

Osobně jsem si hraní užíval vždycky převážně na konzoli a to už od dob NES a PS1 a obě jsou taky taková moje srdeční záležitost. Přes PS2, Wii, X360 jsem se nakonec dostal na PS3 a nějakou dobu stagnuju a určitě nehodlám měnit, protože mi to nabízí všechno co potřebuju.

PC verze her se mi zdají tak jaksi sušší, lepší je si lehnout do postele, pustit si nějakou pecku na konzoli s kvalitním zvukem, grafikou ve fullhd a výbornou ovladatelností, na ps3 navíc s funkcí sixaxis a to třeba gta iv dodává něco navíc. Nemusím ani vstávát od PC, když je přímo v konzoli browser, můžu si nainstalovat linux, icq, skype nebo jakoukoliv jinou aplikaci, zahrát si třeba i cs s klávesnicí a myší. Co mě potom má přilákat ke koupi nějaký hry na PC, když přijdu o tuhle kvalitu ?

Xko se dá v pohodě pořádit už za 3 tisíce, ps3 za 5. Co za tuhle cenu dostanu, když koupím PC ? :wink:

Btw: Určitě mě nepřesvědčí názory nějakých zaujatých lidí co nemají možnost dlouhodobě porovnávat všechny faktory.

18 bře 2009 00:47
Nejukecanější
Nejukecanější

lol. tomuto ty věříš? že GTA IV nemělo být pro PC? :lol: všichni od začátku - včetně rockstar - věděli že PC verze bude, jen později ohlášená i vydaná. R* ví že by přišli o strašně moc tržeb, GTA se prodává kupodivu i na PC jako o život.

a třeba to GTA se hraje na konzolích mnohem lépe, největší skok od PC jsou asi závodní hry. rozdíl je v tom, že mohu regulovat rychlost páčkou, kdežto na klávesnici přidám buď plný plyn, nebo nic. jenže akční střílečky se zase hrají líp na PC, stará dobrá myš (teda aspoň mě ovladač nesedl a to jsem to zkoušel několikrát). např. CSko si na konzoli představit nedokážu :)

18 bře 2009 08:48
Kecálek
Kecálek

Proto říkám, že můžeš hrát CS i s klávesnicí a myší na konzoli, když už.

A nepotřebuju tomu věřit, je to víceméně jasný, protože engine není pro PC dělanej, museli by ho celej přepisovat a to se jim určitě kvůli pár milionům navíc nechtělo. Kdyby šel RAGE engine na PC převést jednodušše tak by se objevila i hra Rockstar Table Tennis, ale ta měla právě s konverzí problémy. Na GTAIV vydělávají pořád víc a víc, teď třeba díky Lost & Damned na X360, který opět trhá rekordy. Řekni mi, jak normální člověk koupí třeba daší GTA s potenciálem plného Blu-ray média, na to v roce 2012 nebude nikdo připravenej.

Na PC vydělalo GTAIV sotva to co San Andreas, tomu teda žádnej úspěch neříkám. A když srovnám třeba multiplayer, na PC jsou sice servery pro víc lidí, ale v životě jsem je neviděl ani po 2 hodinách čekání plný, kdežto na konzoli se skoro nejde ani připojit.

18 bře 2009 11:15
Nejukecanější
Nejukecanější

to je prave tim ze gta 4 na pc tezce odflakli, proto jsou servery poloprazdne, kdyby udelali konverzi kvalitni, bude pc hracu treba i vic nez konzolářů. ostatne se ocekava renesance PC hraní v naslednych letech.

a nesouhlasim s tim, ze by konverzi delali s donuceni pro fanousky...je to byznys, proste si spocitali ze 1 a 1 jsou 2 a ze i spatna konverze do ktere nenapumpuji ve vyvoji tolik penez se jim vrati, jen nepocitali, ze jim to poskodi dobre jmeno v takovem meritku jak se stalo (a dobre jim tak).

kupovat konzoli by me vubec nenapadlo, to snad jen kdybych nevedel co s penezmi. pocitac ke svemu zivotu potrebuju a konzole ho nedokaze plnohodnotne nahradit. v univerzalnosti pc je síla.

ale souhlasim s finchem ze wii muze byt zajimava alternativa, tam je to uz trochu o necem jinem a muze to otevrit novou formu zabavy.

18 bře 2009 12:03
Nejukecanější
Nejukecanější

jj když konzoli tak WII, zajímavá herní alternativa. můj názor prostě je že konzole jsou pro děti co si chtějí jen hrát (s nadsazením). s pc můžu dělat tisíckrát víc věcí než s konzolí :wink:

18 bře 2009 12:29
Kecálek
Kecálek

Samozřejmě je to něco navíc, to znamená, že je to i vyhazování peněz navíc. Ale někomu to prostě vyhovuje víc, než hrát hry na PC. Navíc konzole dneska stejně není jenom na hry a zastupuje mnoho dalších věcí v jedný krabici.

Jinak GTAIV na PC vydělalo Rockstaru při odečtení nákladů zhruba 150 milionů, to je trochu málo oproti tomu, že konzolová verze při odečtení nákladů vydělala přes 900 milionů dolarů a pořád vydělává.

18 bře 2009 12:41
COD 4 admin

@Biggy: mozna to je pomerove malo, ale porad (pokud je tech 150M cisty zisk) se to ku*evsky vyplatilo, nemyslis?
Videl sem na nekterem z ceskych hw webu (pct nebo ehw nejspis) srovnani kvality grafiky na konzoli (ps3 / xbox vs. pc) - no opravdu dekuji nechci takovou "kvalitu". Utratit love za konzoli, platit za hru 2x tolik co na PC, spotreba el. energie klidne 1kW/h, vyuzivani kvalitni obyvakove sestavy na hrani,... to je az moc minusu naraz. Pokud konzoli, tak snad opravdu jedine WII a to stejne kvuli ovladaci a jeho moznostem.

Kdo nechce hledá důvody, kdo chce hledá způsoby

Obrázek

18 bře 2009 13:47
Moderátor
Moderátor

ja bych to videl tak, ze vetsine lidi prirostlo k srdci pc, a konzole jsou pro ne zbytecny. zvlaste u nas v cr, kde je vsechno pozdeji. u nas si kupuji konzole akorat nadsenci a lidi, kteri na to maji, nebo jim neni lito do toho investovat...

drtiva vetsina lidi navic umi zachazet s pc, tak proc by se meli znovu ucit jinou platformu, nainstalovat a ovladat kdejakej software dnes zvladne uz fakt skoro kazdy, a ne aby jeste na konzoli instaloval operacni system. na druhou stranu do konzole strci medium a hraje...

pro konzole hovori akorat nektere unikatni tituly, a mozna porizovaci a provozni naklady (tipuju)...

proste, cely tohle vlakno je naprosto zbytecny :)

18 bře 2009 14:05
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další