Právě je 17 zář 2019 02:18

Domluva o pravidlech 
Autor Zpráva
Začátečník
Začátečník

Příspěvek Domluva o pravidlech
Ahoj, chtel bych tak trochu pokecat o nejakej domluve nad upravou dvd, vim ze je to kazdymu tak trochu sumak, ale ja jsem jeden z tech kterej by mel rad doma hezkou sbirku filmu na dvd, vy si reknete proc si to teda nekoupim , kdyz chci mit nejakou uroven, odpoved je jednoducha: "nemam na to!". Jsem rad, ze alespon nekde sezenu filmy na dvd a jsem fandou filmu na dvd, rad cucim na obrazky na televizi, ci na monitoru :D. Chtel bych jen, jesli by tem co upravujou dvd na klasicky 4,7 GB format a nasledne uploaduou, zda-li by tam nechali MENU (to nezabira tolik mista a je na dvd to nejoriginalnejsi), bonus nemusi byt, pak ORIGINALNI ZVUK, DABING CZ, SK a TITULKY CZ, SK. Toto jsou pro me nejdulezitejsi veci, nepotrebujeme chorvatstinu nebo nemcinu, staci original zvuk, titulky a dabing, to je ono. Dik za spolupraci, vim ze je vam to putna, ale alespon to zkousim. Smejte se :D

Naposledy upravil MarTic dne 18 pro 2006 21:20, celkově upraveno 2

18 pro 2006 15:45
Moderátor
Moderátor

Příspěvek Re: Domluva o pravidlech
MarTic píše:
...pak ORIGINALNI ZVUK, DABBING CZ, SK a TITULKY CZ, SK. Toto jsou pro me nejdulezitejsi veci...

MarTic píše:
...nepotrebujeme chorvatstinu nebo nemcinu, original zvuk, titulky a dubbing, to je ono...

bud jsem te nepochopil nebo si protirecis :)

18 pro 2006 16:14
Administrátor
Administrátor

Příspěvek 
Asi vim co chctes rict ale kazdej ma rad neco jinyho. Ja osobne DVD neholduju ale pokud bych je stahoval tak na 1000% bych pokud by to omezilo kvalitu mazal uplne vsechno. Menu, bonusy, zvuk. stopy. u DVD je podle me nejdulezitejsi obraz a ne nejaky zbytecny menu, ktery vetsinou u predelavek stejne nejde.

18 pro 2006 16:57
Moderátor
Moderátor

Příspěvek re:
ja taky vim o co mu jde,uz sme to s nim probirali na irc :), akorat mi tam nesedely ty casti co cituju :).

jinak samozrejme jak uz sem mu rikal,kazdej ma rad neco jinyho, takze urcit jednoznacny pravidla pro DVD co tam ma byt a co nema je hloupost...

18 pro 2006 17:10
Pokročilý
Pokročilý

Příspěvek 
když už je tu o tom řeč, tak bych do pravidel přidal, že pokud je uvedeno, že dvd obsahuje menu, musí to menu fungovat.

Už se mi párkrát stalo, že sem dlouho sháněl verzi s menu a ono pak nakonec stejně nefungovalo... to je pak údaj "menu: ano" dost zavádějící :(

BTW nevíte jestli by se takové menu dalo opravit?

18 pro 2006 19:16
Moderátor
Moderátor

Příspěvek re:
mam dojem ze uz to tady bylo nekdy nekde ve foru zmineny, ze se menu opravit da, ale ja neivm jak :)

18 pro 2006 19:43
Začátečník
Začátečník

Příspěvek 
Sorry uz jsem upravil to slovicko v tom co jsem napsal prvne, dulezite slovicko "staci". Nechci zavadet nova pravidla, jen jsem myslel ze lide kteri si tento clanek prectou, treba mi tam ty veci i nechaj, nejakych 10 MB je nezabije. Kazdy, kdo uznava filmy urcite vetsinou ma radsi filmy s originalnim zvukem, co si budem povidat, nektere dabingy se moc nepovedou a je to celkem trapas, jednou jsem se dival na Riddick: Kronika temna v anglictine s titulkama, to byla bomba, ale s cestinou jsem se malem poblil. Nehlede na to ze dali Vin Dieselovi s hrubym hlasem hlas
nejakyho slavicka, ale i treba mensi akcicka: leti tam nejakou lodi a nejaci vojaci prileti a rikaji at je sleduje a on rekne "sleduj tohle" a naboura do nich, v dabingu rekl "pozor na palec", malem jsem si otriskal hlavu o zed :x . Proto bych jen byl rad, kdyby tam byl originalni zvuk s titulky, ne anglictina, ale u anglickych filmu anglictina, u francouzskych francouzstina atd.. Dabing je nekdy fajn, treba cerveny trpaslik, nebo Louis de funes s Frantiskem Filipovskym, to jsou nejlepsi dabingy u nas!!! :!: Ale to co predvadi nektere filmy, vim ze clovek, ktery se koukne poprve na film s dabingem a potom v anglictine, prijde mu to prvni dobre, ale zkuste to naopak a pak me pochopite. No a to menu, to jsem psal, nepotrebuju bonusy a dalsi jazyky, ale u kazdeho dvd je menu vyjimecne udelany a tak trochu to film na dvd dela opravdu filmem na dvd. Nechci nekomu prikazovat, jen pisi svuj nazor na vec. Podle me by takhle mela vypadat spravna uprava dvd filmu, ale nechci to nikomu nutit. :)

18 pro 2006 21:13