Právě je 17 lis 2019 14:32

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 92 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 MiniTrezZoR recenze filmů 
Autor Zpráva
Nejukecanější
Nejukecanější

Příspěvek Re: MiniTrezZoR recenze filmů
Transformers 2007

Blockbuster, který je dle mého názoru vysoce přeceňován. Celé to stojí jen na efektech, které jsou ve filmařině zcela pomíjivé (co dnes vyráží technologií dech bude za 15 let k smíchu, nicméně musím uznat,že v dnešní době jsou prvotřídní) a když se ohlédnu za celým filmem, tak nic jiného nenabízí, hloupý příběh, průměrně zahrané. Film vyloženě jen pro fajnšmekry do destrukce a příznivce popcornovek bez nápadu. Skutečně vhodné jen pro "vypnutí mozku" po těžkém dni. Nedokázal jsem ani odhadnout pro jakou cílovou skupinu to mělo být určeno - pro dospělého diváka příliš naivní, pro děti zase příliš akční. S nostalgií vzpomínam na animovaný seriál. Celovečerní film mě těžce zklamal a to jsem se na něj řádně těšil (jakožto dítě odrůstající na Hasbro hračkách :) ) .

hodnotím 4/10 (3 za efekty a 1 za ten okrajový balast)

http://tracker.czech-server.com/details ... 1c1d193f83

30 led 2009 13:02
Kecálek
Kecálek

Pride and Glory / Hrdost a Sláva

Nevím co si o tomhle počinu myslet. Na jednu stranu je to obyčejné krimi se zdánlivě obyčejným příběhem, ovšem na straně druhé se vše začíná tak zamotávat, že to člověka nutí k zamyšlení. Celé je to v podstatě hlavně o policajtovi, který si nechce moc připustit, že by se jeho kolegové mohli zaplést do nějaké korupce kolem drog od známého drogového bosse, po kterém policie jde, ovšem později zjistí, že udělají cokoliv, aby se na to nepřišlo a tak Ray musí začít jednat. V tom se strhne celá akce a párek zkorumpovaných policistů se začíná pomalu potápět. Byl jsem snímkem překvapen a celé 2 hodiny se pořád něco dělo a pořád se to zdálo být propletenější a komplikovanější. Naštěstí je zde klišé happy endu pomíjivé a to jen přidává na celkovém dojmu. Určitě to není to nejlepší co jde v tomhle žánru najít, ale určitě jde o nejlepší počin za poslední dobu.

Hodnocení 8/10
Download: http://tracker.czech-server.com/details ... 9603fd2f89

31 led 2009 01:33
Kecálek
Kecálek

Miami Vice

Zdánlivě obyčejná kriminálka se skvělým obsazením mě vtáhla do děje už při prvních minutách. Málokdy se vidí tak relativně nepředvídatelný a přitom poklidný film u kterého se člověk po celou dobu (a že 2 a čtvrt hodiny není málo) nenudí. Mann opět dokázal jak skvělý režisér je a že si umí herce na place korigovat podle svého uvážení bez toho, aby film utrpěl. Skvěle obsazené vyšetřovací duo dodává filmu jen šmrnc, šarm do hlavních rolí a popravdě nemám moc co filmu vytknout. Miami je krásný město, ovšem trochu mě mrzí, že se víc neinspirovali scénáristi původním seriálem.

Hodnocení 9/10
Download: http://tracker.czech-server.com/details ... d2b064ee89

31 led 2009 10:44
Nejukecanější
Nejukecanější

Hvězdné války / Star Wars - heptalogie (1977-2005)

Dlouho jsem ignoroval Lucasovu tvorbu, měl jsem SW zafixované jako kýčovité kreaturky s jistě druhořadým příběhem, kde se pořád jen šermuje ...zkrátka škatulka "americká slátanina" - jaký omyl !!! Jsem moc rád, že jsem celé šestidílné sérii dal šanci a celou si ji pustil. To co mi film nabídl bylo něco nevídaného a troufnu si říct, že propracovanější příběh těžko v něčem najdete. Parádní exkurs do vývoje hlavních postav, kde prakticky sledujete s časovými pauzami celý jejich život. Co je ovšem asi největší plus SW je skvělý nabroušený politicky orientovaný thriller, kdy přímo sledujete jak se dělají "vesmírné dějiny". Rozhodně doporučuji shlédnout díly tak jak byly natočeny - začít IV,V,VI a pak od I do III, má to velké kouzlo, když sledujete vyprávění o legendárních postavách a událostech a v novější trilogii se vrátíte o pár desítek let zpět a vše prožíváte jakoby na vlastní kůži. Starší trilogie je určitě kvalitnější, precizní jsou i efekty na svou dobu naprostý unikát. Takže odhodťe předsudky (kdo má) a s chutí do toho, nechť vás u sledovaní provází síla 8)

Hodnotím 9,5/10 (stara trilogie 10 ,nová 8 ,ale jako celek to působí jako skvělá skládačka)

http://tracker.czech-server.com/details ... 53a522656d

01 úno 2009 13:31
Kecálek
Kecálek

This Boy's Life / Dospívání po americku

Dlouho jsem tenhle film přehlížel, ale nakonec jsem se rozhodl na něj podívat a určitě jsem NEUDĚLAL CHYBU ! Skvělé psychologické ztvárnění vztahu despotického nevlastního otce a syna, který je z jeho chování v opojení alkoholu vystrašený. Psychické i fyzické týrání se snaží zvládnout, ale jednou si řekne, že to prostě musí přestat a že s tím něco udělá. Mladičký DiCaprio po boku filmového veterána De Nira a jeho krásná manželka Ellen Barkin podávají věrný herecký výkon a vše je krásně zasazeno do tehdejší doby. Ke konci filmu mě i trochu zamrazilo.

Hodnocení 9/10
Download: NENÍ

01 úno 2009 19:28
Nejukecanější
Nejukecanější

Mlčení jehňátek (1991)

Tento krimi-thriller říznutý hororem je už poněkud starší, přesto se na něj ale dívám rád. Hlavní postava, agentka Starlingová, byla přidělena na případ masového vraha Buffalo Billa. Moc se nedaří, proto navštíví bývalého psychiatra a kanibala Hannibala Lectera ve vězení (odsouzen na doživotí), aby jí oného masového vraha pomohl dopadnout. Atmosféra filmu je neuvěřitelná, vždycky hledím a jsem do filmu úplně ponořený. Tak to má být. Tento psychologický film vsází na veleinteligentního Hannibala (A. Hopkinse), který si pohrává s agentkou i s celou věznicí a daří se mu to dobře. Myslím že je to další z filmů které není třeba představovat, stejně to už viděl (asi) každý. Film vás prostě vtáhne a nepustí až do napínavého konce. Super.
9,5/10, na Trezzoru není

Červený drak (2001)

Něco jako prolog k Mlčení jehňátek, film končí tam kde minulý začal. Will Graham (agent FBI) pátrá po takzvaném Zubounovi, vrahovi, který vraždí rodiny podle neznámého faktoru. V dřívějším pátrání mu pomáhal psychiatr Hannibal Lecter, ale agent ho na začátku odhalí jako sériového kanibalistického vraha. Když už je ale ve vězení, Will Graham ho požádá o pomoc ve hledání zubouna. Atmosféra filmu je jako ve svém předchůdci hutná, že by se dala krájet, ale už to není ono. Hannibal není tak důležitý jako dřív a to je možná škoda. V pozdějších čaástech filmu se odhaluje zubounova minulost a vykresluje jeho osobnost, což je taky celkem zajímavé. Kvalit předchůdce nedosahuje, přesto je to skvělá detektivka lízlá psycho hororovými prvky u které se ani na chvíli nebudete nudit. Doporučuji!
8,5/10, na Trezzoru

01 úno 2009 20:11
Kecálek
Kecálek

Requiem for a Dream / Requiem za sen

V životě jsem neviděl takhle mrazivé drama, něco neskutečně reálného až strašného. Aronofsky je ten typ režiséra, který dokáže ze zdánlivě obyčejných záběrů udělat emoční celek s efekty propojený skvěle hodící se hudbou. Celých 102 minut jsem zaujatě koukal jak to bude nakonec dál, že se třeba život hlavních postav změní k lepšímu, ale přišel pravý opak a s husí kůží jsem se dostal ke konci, kde jsem s úžasem a divným pocitem seděl 10 minut a koukal na černou obrazovku. Můžu za sebe říct, že jsem nikdy u žádnýho filmu neměl tak zvláštní pocit jako na konci tohohle; kam se hrabe Trainspotting. Doporučuji se na shlídnutí tohohle filmu obrnit silnou psychikou.

Hodnocení 10/10
Download: http://tracker.czech-server.com/details ... d46f3681bd

01 úno 2009 22:46
Nejukecanější
Nejukecanější

Alien/Vetřelec

Posádka vesmírné lodi Nostromo se vrací na planetu Zemi. Během spánku je však probuzena voláním o pomoc z nedaleké a neznámé planety. Kapitán Dallas a dva členové posádky oblékají skafandry a vydávají se vstříc neznámé planetě. Naleznou ztroskotanou loď a podle všeho zde není žádný život.
Podivným nálezem jsou jakési vajíčka. Jeden z průzkumníků - Kane - se k jednomu z vajíček přiblíží .... a hups, na přilbu se mu přisaje organismus s chapadly a Kane omdlí.
Návrat zpět na palubu Nostroma není jednoduchý. Ellen Ripleyová odmítá vpustit neznámý organismus dovnitř. Avšak Ash, jenž byl pověřen velením, dveře otevře...
Posádka se pokouší operativně odstranit věc z Kaneova obličeje, ten však sám odpadne.
Kane se probudí...zdá se, že vše je v pořádku, ale není. :D
Tomuhle scénáři se praticky nedá nic vytknout.

Obrázek

Mimořádně povedený a už kultovní horor. Vetřelec má skvěle napjatou atmosféru, kterou si dokáže udržet až do samotného závěru. U toho se nedá nudit.
První vetřelec odstartoval vetřelčí mánii. Ságu, díky které jsem nespal nemálo nocí .
První z ní je z mého pohledu čistě hororový a nedostižný co se týká atmosféry strachu.
Vetřelec nabízí strhující podívanou, vyplněnou napětím a hlavně skutečností, na níž je postaven jeho úspěch - a sice, že mimozemský tvor, který má místo krve kyselinu, je v průběhu filmu vidět co nejméně.
A v celé své "kráse" se ukazuje až v závěrečném souboji v záchraném modulu proti Ellen Ripleyové.

Děj je zajímavě podbarven efektními zvuky, ať už je to spívání větru nebo chod všemožných strojů na palubě lodi. Když něco slyšíme, je jasné, že nikomu nic nehrozí, když vše zmlkne, bude zaručeně o jednoho člena posádky méně.
Jerry Goldsmith si za svůj počin odnesl Zlatý Glóbus. Stejně kladně lze ohodnotit i práci na vizuálních efektech. Realizační tým za ně získal sošku Oscara.

Mé hodnocení 10/10 .
Download
http://tracker.czech-server.com/details.php?id=982c49387218e7f7102a219eab421e0283d0dc0e

ObrázekObrázek Obrázek

02 úno 2009 06:17
COD 4 admin

Jezero smrti / Eden Lake 2008

Po precteni recenze od ulbry jsem se na tento filmik hodne tesil. Bohuzel (proto pisi "recenzi" novou), mam na snimek odlisny nazor.
Nez se hlavni dvojka (parecek kolem 30ky) vyda k onomu jezeru, lze film povazovat za realisticky. Co se stane potom je dle meho nazoru spatny vtip. Pocinaje prijezdem do nadherneho bukoveho hvozdu (taky jsem ty dva pocal nenavidet), toto mohou udelat jenom hovada. Od jejich vjezdu a zaparkovani v porostu jsem jim zacal prat jen to nejhorsi, to se taky stalo, bohuzel tak dmntnim a nepochopitelnym zpusobem, ze se az rozum zastavuje - zmatek a paniku pri uteku pred skupinkou temer neozbrojenych pubertaku, kdyz chlapik nema problem predtim jim v mziku oka zabit rottweilera, jsem fakt nepobral.
Nebudu to dal protahovat, vypl jsem to pri scene, kdy si mladosi hraji s cerstvym ulovkem - tu uz mi bylo jasne, ze se rozhodne bat nebudu a o kvalitni divacky zazitek tu take nepujde...

Hodnocení: 3/10 - za realisticke scenky nasili, jinak odpad :(
Link: viz ulbrova recenze, sam nedam, nestoji to za to :)

Soudný den / Doomsday 2008

Od tohoto kousku jsem ocekaval, ze se budu bez premysleni bavit a kochat, neocekaval jsem originalitu ani hlubsi myslenku. Film v tomto "nezklamal", bohuzel spis prekonal ocekavani.
Na pocatku se dozvime, ze je pouze otazkou casu, kdy svet zasahne znicujici virova nakaza, proti ktere nebude leku (trochu jsem si vzpomnel na Armageddon :)). Ok, od*ralo to Skotsko totalni izolaci - na pevnine zed, na mori hlidky, zkratka karantena (v tomto pripade karantena nadozivoti :)).
Problem nastava, ze po nekolika letech zdanliveho klidu se podobna nakaza objevi v centru Anglie. V tom prichazi na scenu komando "elitnich" vojaku (vedene jak jinak nez kozatou, zelenomozkovou superkockou :)), ktere ma za ukol, z uzavreneho Skotska privest lek...
Zapletka jednoducha - ok, beru.
Herecke vykony - strasne, toto a "kycoidni" akcni sceny film poslaly do zumpy dejin, nebyl jsem opet schopen dodivat, jakmile se zacaly "predstavovat" armadni hvezdy, sel film do kytek.

Hodnocení: 4/10 - za pouziti provereneho nametu, ktery u me boduje, jinak odpad :(
Link: DVD, DivX

Náš vůdce / Die Welle 2008

Sverazny kantor Rainer na nemecke stredni skole dostane za ukol vest tydenni projekt na tema "Autokratismus". Na pocatku neni nijak nadseny, jeho starsi kolega (zaky neoblibeny uspavac hadu :)) dostane totiz tema, na ktere si Rainer delal zalusk - "anarchismus" (Rainer ma zkusenosti s zitim ve squatu,...). Pojme tedy sve tema velice netradicne. Ma obrovsky uspech u studentu (po pocatecnim nezajmu), podari se mu zaky vyburcovat k lepsim vykonum, spolupraci,... Bohuzel se vse "malicko" zvrhava a v patek uz je z tridy studentu... hadejte, nereknu :) (nebo jeste lepe, podivejte se)
Film byl natoceny podle skutecne udalosti. Je az s podivem, jak rychle se trida zaku promeni z inteligentnich individualit na skupinu stroju jdoucich za "vudcem". Neustale vnitrne odmitam verit, ze by toto bylo mozne i v jinem state nez v Nemecku (ikdyz jisty si po shlednuti filmu nejsem vubec).
Perfektne promyslene, verohodne zahrane drama.

Hodnocení: 9/10
Link: DVD, DivX

Kdo nechce hledá důvody, kdo chce hledá způsoby

Obrázek

06 úno 2009 01:58
Kecálek
Kecálek

Hitler: Vzostup zla

Fascinujuci pribeh, ktory zacina narodenim a detstvom "fuhrera" a konci vypuknutim druhej svetovej vojny. Toto je jeden z mojich najoblubenejsich filmom. Takmer pocas celeho filmu mi tuhne krv v zilach. Je to akysi zivotopis Adolfa Hitlera. Pribeh ukazuje ako dospel Hitler k tomu, ze neznasa zidov, ako z malej robotnickej strany urobil najvacsiu stranu Nemecku, ako rozdrobene a znicene Nemecko opat doraste do svojej velkosti. Najviac co ma zaujalo z celeho filmu je samotny Hitler. Pre mna neznamy herec Robert Carlyle zahral Hitlera vynikajuco. To ako recnil v pivnici pred par ludmi, ktory si prisla dat pivo az po vystupenie v cirkuse Krone. Kto nevidel tento film tak dlhsie nech uz ani necaka.

Hodnotim: 10/10
dvd: http://tracker.czech-server.com/details ... 91321f9444

Naposledy upravil maros_nr dne 07 úno 2009 13:17, celkově upraveno 1

06 úno 2009 16:43
Nejukecanější
Nejukecanější

Rose Red/Dům v růžích

Dům v růžích je dlouhá, napínavá TV-minisérie, která vznikla podle scénáře Stephena Kinga, jež se na něm podílel i jako producent a herec ve vedlejší roli (v druhém díle si zahrál donašeče pizzy).
Film je nabitý počítačovými efekty, kupříkladu: padajícího kamení, duchů potulujících se po domě, či pohybujících se soch, až praskajích stěn. Vyjmenovat všechny by stálo za celý jeden článek, ovšem bohužel, rozeznat se dají. A to například ve scéně, kde se herci ochomítají kolem vosího hnízda.
Děj je jednoduchý a lehce se v něm budete orientovat. Scény, kdy Joyce vypráví o historii domu, jsou doslova prošpikované záběry toho minulého, co se tam zrovna kdysi stalo. Divák tak mnohem lépe pochopí zlo a nebezpečí tohoto místa, které tu hrozí na každém metru.
Hudba je trefná a nemůžu vůči ní mít výhrady.
To ani u kamery. Herci se chovají přirozeně a jejich výkony se dají přirovnat k těm v áčkových filmech. Nechybí ani hlášky. Dále, a to je důležité, jde na tomto snímku vidět, že na jeho realizaci tvůrci nijak zvlášť nešetřili. Šlo jim o to, aby potěšili oko diváka, což v dnešních podmínkách není zas tak jednoduché.
Obzvlášť u TV filmů. A tak co jiné televizní stanice sahali po zaručených esech v romantických či historických příbězích, jedna televizní stanice natočila horor, na kterým určitě neschudla. Úspěch, který měl v USA, nebyl totiž malý.

Film není vůbec špatný. Ovšem k té naprosté dokonalosti nedosáhl.
I v těchto třech dílech se našli hluchá místa, která se buď nepovedly natočit, či je ve střižně zapomněli vystříhat. Přesto jsem si po jeho shlédnutí řekl, že stál za to.

Hodnocení 7/10 .

Download
http://tracker.czech-server.com/torrents.php?search=dum+v+ruzich&category=0&active=1

ObrázekObrázek Obrázek

06 úno 2009 21:43
CS admin

Súmrak/Twilight 2008
Režie: Catherine Hardwicke
Hrají: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Billy Burke

Obrázek

No uvodom tejto recenzie by som chcel podotknut, ze hodnotenie si pre Vas dajte tak 0,5-1 bodu menej pretoze filmy s uprirskou tematikou milujem a su mojou srdcovkou. Takze k filmu. Rozbeh filmu a pociatocny uvod do deja je trosku pomaly, mate az pocit ze je to o nicom a budete sa nudit. Opak je vask pravdou. Po niekolkych minutach ked uz divak pochopi ca sa deje a ake su zazemia postav sa dostanete do viru napatia a dramatickosti. Filmov o upiroch vzniklo uz vela vela ale kazdy z nich priniesol iny pohlad na upirov ako takych, o ich povode zranitelnostiach, vydrzy a schopnostiach. Ak by sme sa bavili v reale a pouzili myslienku toho ze upiri naozaj existuju v ramci naseho teoretickeho pohladu na upirov ako takych nasli by sme vo filme par veci ktore davaju istu logiku. Vo filme je pohlad na upira uplne iny ako u filmov ktore som doposial videl. Take veci ako striebro alebo cesnak v tomto filme neuvidite. Autory filmu respektive knihy podla ktorej je film natoceny pouzili vsetky tieto povery ako fakty ktore si ludia o tomto zivocisnom druhu vymysleli. Vo filme nikde neuvidite scenu v ktorej by sa k tymto zalezitostiam priamo vyjadrili alebo ich spomenuli, ale ak sa nad tym zamyslite a vsimnete si to, tak si logicky lahko vysvetlie kazdu vec ktoru nepouzili a preco. Napr upirie tesaky - tu vo filme niesu .. preco? asi preto ze je to ludske prehananie z dovodu toho ze piju krv. Taktiez vo filme upiri niesu alergicky na slnko. Prave preto ze vo filme sa na slnku lesknu ako diamanty a tym by sa cez den prezradili. Preto lovia v noci a z toho ludia vyvodili poveru o ich alergii na slnko. V podstate vsetko co ste o upiroch mimo ich chuti po krvi poculi je v tomto filme vyvratene. Beriem to ako plus. Nech si spomeniete na akukolvek poveru o upiroch dokazete si ju logicky vyvratit. Upir je tu opisany ako najhorsi lovec na svete, ktoreho kazda schopnost ci vymozenost je podriadena len a len zabianiu ako lovca. Cize ako isty zivocisny druh. Samozrejme podstata tohoto filmu nieje o poverach o upiroch tieto fakty som len vycital medzi riadkami ked som sa nad tym zamyslel. Samotny film pojednava o laske upira a ludskej zeny. Hovori o rodine upiroch ktory su "vegetariani" a zivia sa len krvov zvierat. Cely film je o odvahe a sile zrdzat sa jedneho upira a neublizit zene ktoru miluje. O obsahu hovorit nebudem naozaj stoji za to si to pozriet a preto vam nebudem uberat z pozitku sledovania tohoto filmu. Film ma spravne napatie, akcnost a romantiku aku by som ocakaval od dobreho filmu.

HODNOTENIE:9,5/10

Download: zatim bohuzial na trz neni

Ak nieco potrebujete kvoli CS public serveru napiste mi na ICQ : 307 587 459

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek . . . Obrázek

07 úno 2009 23:38
Kecálek
Kecálek

Gran Torino (2008)

Původně jsem očekával, že to bude obyčejné drama s klasickým happyendem, ale chyba lávky. Snad poprvé jsem viděl takhle otevřený film, kde se nikdo nebál naplno říct svůj názor a vyjádřit svoje pocity. Vysloužilý válečný veterán Walt je otrávený tím, jak se v jeho okolí v posledních letech objevuje čím dál víc přistěhovalců a tím, jak se chová dnešní mládež ke starším, ale i k sobě samým. Celý děj se vlastně točí kolem něj a sousedské přistěhovatelské komunity, která ho psychicky deptá, nakonec se s nimi ale seznámí blíže a zkusí napravit jejich zpočátku introvertního kluka, který se pokusí ukrást jeho Ford Gran Torino. Nevím jak popsat svoje pocity z tohohle. Je to další Eastwoodovské mistrovské dílo se skvělým střihem, režií, hudbou, obsazením; prostě dokonalost sama. Tenhle film jsem si už na jeho začátku zamiloval a určitě se zařadí do mého soukromého TOP žebříčku. V Clintových 78 letech představuje to nejlepší, co lze v hollywoodu dostat a ten jeho klasický patronský styl jednoduše žeru :roll: .

Hodnocení 11/10 :)
Download: Prozatím není

08 úno 2009 20:54
Kecálek
Kecálek

Body of Lies / Labyrint lží

Vypadalo to zajímavě, mezinárodní konflikty, tajní agenti a propletené zápletky. Ovšem i když se tam všechno tohle objevilo, tak jsem zklamán výsledkem. Režie skvělá, efekty skvělé, DiCaprio parádní, ovšem scénář už trochu pokulhává. Zdá se mi, že bylo zbytečné film natahovat na skoro neúnosných 128 minut při kterých jsem se místy hodně nudil. Střídala se konverzačka s akcí, která se neustále opakovala až do konečně zajímavého konce. Celý film mě prostě nadchnul jen asi z poloviny a tentokrát se Scotty moc nevytáhnul, pokud to srovnám s jeho další tvorbou, kde se dají najít v tomhle žánru zdařilejší kousky.

Hodnocení 6/10 :)
Download: http://tracker.czech-server.com/details ... 652557e953

08 úno 2009 23:25
Nejukecanější
Nejukecanější

Valčík s Baširem / Vals Im Bashir 2008

Jeden z nejoriginálnějších počinů, které jsem za poslední dobu viděl. Četl jsem celkem dost názorů kritiků na tenhle film a vesměs ho vynášeli do nebes - pro tentokráte, se přidávám. Kreslenou formou podat hrůzy války tak reálně až z toho běhá mráz po zádech se skutečně netočí každý den. Děj je jednoduchý - hlavní postava izraelec středního věku se snaží po opakující se noční můře vzpomenout na vlastní zážitky z války v Libanonu, které se mu vytesnily z paměti. Při cestě za poznáním promlouvá dokumentární formou se spolubojovníky, psychology, kamarády, kteří se pokoušejí přes své vzpomínky a rady naší hlavní postavě pomoci. Každý jednotlivý příběh (mimojiné velmi poutavý) dává dohromady paměťovou mozaiku, na jejímž konci je nepříjemné poznání...čeho že byl náš "hrdina" účastníkem. Chtěl bych vyzvednout především brilantní hudbu (opravdu jedna z nejlepších, téměř to otřáslo s mou neotřesitelnou hudební jedničkou Černá kočka,bílý kocour) , přes kterou je divák skvěle vtažen do hutné depresivní atmosféry. Velkým kladem je i kreslený obraz, kterého jsem se zprvu obával, ale zbytečně, byl skvělý! Kdo se chce něco dozvědět nebo alespoň zamyslet se, nechť neváhá ani minutu a tento exkurs do temných dějin izraelského státu shlédne.

hodnotím 9/10

link není

09 úno 2009 01:44
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 92 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další