Právě je 22 črc 2018 23:25

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 mBank 
Autor Zpráva
Nejukecanější
Nejukecanější

Příspěvek Re: mBank
kdyz si budes delat interni pruzkum sve konkurence tak neni duvod aby ti ho delal nekdo nezavisly, to by bylo pomalu kontraproduktivni, nejde jim o zadnou srovnavaci reklamu, jsou to data jen pro interní potreby a vyhodnoceni jejich produktů, banka rozhodne nema zajem aby data byla zkreslena, co vim tak dosly k vysledku ze je mbank nemusi vubec zajimat, v tuhle chvili zkratka bezvyznamna konkurence. nemam to z nejake hotlinky :) ale od zaměstnance, který ty výsledky rozboru měl přímo v ruce, detaily přesně nevím, nezajímaly mě, věřím ,že nějaké studentské konto budou 100% bez poplatků, jak to bývá i u jiných bank, ale to s těmi 25000+ je pry jen dobry marketingovy trik mbanky. (co si budeme povidat, ruzne triky i spinavejsi pouzivaji vsechny banky)

21 dub 2009 17:52
COD 4 admin

No neni nad to, kdyz s tim ma clovek zkusenosti. Ani tisic sebelepsich rozboru me pak nemuze presvedcit o opaku.
Nedoslo Done nahodou k zamene mBank za eBanka?

Kdo nechce hledá důvody, kdo chce hledá způsoby

Obrázek

21 dub 2009 17:59
Nejukecanější
Nejukecanější

Ne.

21 dub 2009 18:06
COD 4 admin

mBank zadne studentske konto nema, ale to jen tak na okraj :)

Obrázek

21 dub 2009 18:13
Nejukecanější
Nejukecanější

netvrdil jsem to, psal jsem to vicemene obecne o tom studentskym kontu, kdyby ho mely, tak by to byla samozrejmost ze bez poplatku, na jednotlivy sluzby jsem se neptal, ptal jsem se v prvy rade na reputaci, pak jsem nakousl ze pry jsou jejich sluzby zcela bez poplatku a prisel vysmech ze to vubec neni pravda, ze to je jen pro klienty s urcitym mesicnim prijmem a kdyz klesne , budou solit, od toho ta orientace na bohatsi klientelu atd. netreba detailne popisovat. otazka jestli tam nemas jen "hajene" obdobi, tim myslim treba 6 mesicu osbozeni od poplatku nebo neco podobneho ve smlouve nenapadne zminene, ted to zase beru obecne, jake byvaji zvlastnosti nebo mas prijem nad tech 25k.

ja o prechodu k jine bance neuvazuju(neni nad to mit u banky dobrou a dlouhou historii, jednou se bude vic nez hodit), tak jsem tohle dal jako zajimavost, kterou jsem zjistil z dobreho zdroje.

21 dub 2009 18:24
COD 4 admin

Nerikam, ze to tvrdis, jen sem to podotkl.
To, ze sluzby mBank jsou zadarmo jen pro urcitou "VIP" klientelu uz jsem slysel taky od nejmenovaneho "poradce" z KB. Prijde mi to jako klasicky zvast pro neinformovanou klientelu navic ziveny udajnou nerealnosti vedeni uctu zadarmo (ano, podle poradce z KB to nejde, banka musi nejak vydelavat pry :D) - i mne to pri zrizovani uctu u mBank prislo divne, ze je zadarmo bez podminek, nicmene nebal sem se a vyzkousel :).

P.S. Nejsou tve zdroje Done taky z KB?

Obrázek

21 dub 2009 18:35
Nejukecanější
Nejukecanější

o par postů výš jsem psal ze Ceska sporitelna, zamestnanec je blizky rodinny prislusnik ,tak by nemel potrebu mi nalhavat aby si me udrzel ve sve bance, a informace to jsou pry zarucene, nevim treba tam fakt bude zakopany pes v tom ze bezplatnost pro vsechny je jen na urcitou dobu a je to jen sikovne skryty ve smlouve, fakt netusim, ale uplnou bezplatnost zkratka jen ti kteri maji ty prijmy, ze na tom je ten jejich for doslova zalozenej. nevnucuju to, jen predavam ,myslim si zajimavy informace, me je jedno kdo je u ktery banky, hlavne ze je spokojenej, ja mam ucet od svych 13 a zatim jsem platil poplatky jen za vyber z bankomatů a úroky z kontokorentu. nic vic.

21 dub 2009 18:44
Kecálek
Kecálek

Informace: Podnikatelský účet u ČS s minimem transferů, jednou kartou, nějakými těmi inkasi a trvaláky, mě stojí ročně mezi 3-4 tisíci Kč na poplatcích.

21 dub 2009 19:25
Nejukecanější
Nejukecanější

blbost, nikde nikdo na netu nenapsal slovo mbanka v souvislosti s 25 tisici. ale bafla na me jedna stranka, citace

Citace:
Pro korektnější srovnání jsem použil poslední výpis z účtu, který jsem před tím pečlivě zanalyzoval a zadal jsem do srovnávacího systému na finančním serveru zcela konkrétní údaje o příchozích a odchozích platbách, o způsobu placení a tom zda jde o platby v rámci banky. A vyšlo zcela stejné číslo, jako byl můj poplatek. Po tomto ověření bylo možné považovat vykalkulované měsíční náklady na stejné účetní položky u ostatních bank za dostatečně korektní. Po důslednějším rozboru je však i takové pořadí trochu zavádějící. Suverénně vede mBanka. Dále je v popředí Poštovní spořitelna. Ovšem s konty Handicap a Senior. Tedy se speciálními zvýhodněnými konty pro starší a tělesně postižené spoluobčany. Stejně tak u eBanky, respektive Raiffeisenbanky jsou na počátku pořadí zvýhodněná konta. Nutno přiznat, že kriteria pro zvýhodnění jsou poměrně nenáročná. Jde o účty s pravidelnými vklady přes 20 000, respektive 25 000 Kč. Nicméně běžný, nezvýhodněný účet již vyžaduje náklady významně vyšší.

proto tvrdim ze si to musel splest.

mbanka ma poplatky treba za papirovy vypis z uctu, ale kdo to dnes pouziva? to jsou zbytecnosti za ktere se mozna plati, ale nikdo to nevyuzije.
viz cenik http://www.mbank.cz/pruvodce/sazebnik/index.html#tabs=0

ale pokud mas jako rozbor ze musi mit 25 tis tak velice pochybuji o tom ze by na to nikdo na netu neupozornil. proto bych to povazoval za fake :wink:

21 dub 2009 20:12
Administrátor
Administrátor

Mbanka zadne poplatky nema ani limity 25k mam mkonto i emax ,4 kreditky a jedine za co platim je ze me chodi info o platbach na mobil, nejakych 10kc

26 dub 2009 15:48
Nejukecanější
Nejukecanější

takze den D nastal, tak jsem sel vyrizovat ucet, zalezitost cca pul hodiny. pohodicka :))) uz vse aktivovano a cekame na kartu.

ale mam jeste par otazek

jaky je rozdil mezi eMax a eMax Plus?
kolik by me zrizeni stalo, vyplati se to vubec, skryte poplatky?
díky :wink:

13 kvě 2009 19:55
Nejukecanější
Nejukecanější

tak uz prisli i platebni karta :)
ale stale se nikdo nepochlubil ohledne eMax-u :cry:

19 kvě 2009 09:59
Moderátor
Moderátor

co sem vycetl tak emax plus ma vyssi urokovou sazbu (2,8%), a muzes mit az 4emaxplus ucty.

19 kvě 2009 10:36
Nejukecanější
Nejukecanější

jo jasne, to jsem taky vycetl, ale praxe povi vzdycky vic, zajimaji me hlavne poplatky spojene s vyrizenim, pokud nejake jsou. mam mKonto a jen bych si pridal eMax Plus. snad to nekdo ma taky tak a vi kolik za to chteji, nebo je to bezplatne.

19 kvě 2009 11:27
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další